Menu

2010.

< natrag na pretragu
Konkurencija 1 : Granica, oprez
Konkurencija 2 : Više svjetla!
Konkurencija 3 : Sami elementi
Konkurencija 4 : Slike iz nepoznatog
Konkurencija 5 : Iz krupnog plana
Konkurencija 6 : Jedite gladne oči
Konkurencija 7 : Duhovi i ljubavi
Konkurencija 8 : Autoportret budućnosti
Žiri predstavlja 1 : Leila Topić: Što vidiš, to čuješ
Žiri predstavlja 2 : Joost Rekveld: Film od svjetla
Žiri predstavlja 3 : Florian Wüst: Slom trišta
Peter Kubelka : Metrički film
Peter Kubelka : Metaforički film
Hrana : Dva pristupa
Focus on Croatia : 2009-2010
Kino 16
Kino 23
Expanded Cinema

Galerija 2010.

Nagrade 2010.

GRAND PRIX

Rimas Sakalauskas, Sinkronizacija (Synchronisation)
LT, 2009
Dodijelio član žirija: Joost Rekveld, NL

POSEBNO PRIZNANJE

Robert Todd, Igra detalja (Groundplay)
US, 2009
Dodijelio član žirija: Joost Rekveld, NL

GRAND PRIX

Karl Lemieux, Mamori
CA, 2010
Dodijelila članica žirija: Leila Topić, HR

POSEBNO PRIZNANJE

Sarah Wood, Samo u kulturne svrhe (For Cultural Purposes Only)
UK, 2009
Dodijelila članica žirija: Leila Topić, HR

GRAND PRIX

Anna Abrahams, Pustinja 79°: 3 putovanja u nepoznato (Desert 79°: 3 Journeys beyond the Known World)
NL, 2010
Dodijelio član žirija: Florian Wüst, DE

POSEBNO PRIZNANJE

Atsushi Wada, U oku svinje (Wakaranai buta)
JP, 2010
Dodijelio član žirija: Florian Wüst, DE

POSEBNO PRIZNANJE

Zachary Epcar, Plaćenik u komadima (The Salariat in Parts)
US, 2009
Dodijelio član žirija: Florian Wüst, DE

NAGRADA KRITIKE

Laure Prouvost, Monolog
UK/FR, 2009
Žiri: Branka Benčić, Marijan Krivak, Igor Prassel

POSEBNO PRIZNANJE

Rimas Sakalauskas, Sinkronizacija (Synchronisation)
LT, 2009
Žiri: Branka Benčić, Marijan Krivak, Igor Prassel

NAGRADA FUJIFILM

Rei Hayama, Dijete zakapa mrtve kukce (Kodomo ga Mushi no Shigai wo Umeni Iku)
JP, 2009
Dodijelila Udruga 25 FPS

NAGRADA PUBLIKE

Johann Lurf, Gojazni đačić s biciklom drži hmelj i finu vatu u džepu nošnje (Zwölf Boxkämpfer jagen Victor quer über den großen Sylter Deich 140 9)
AT, 2009